Olimpik bolji od Igmana u vrlo interesantnom duelu

U posljednjem meču drugog kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Olimpik je na svom terenu bio bolji od Igmana.

Nije moglo bolje početi za goste. Igman je poveo već nakon prvog napada, a gol je postigao Carvalho.

Početak susreta bio je fantastičan, pošto su domaći izjednačili već nakon tri minute. Osmanović je pogodio sa bijele tačke i tako upotpunio odlično otvaranje susreta.

Tako je Olimpik preuzeo potrebnu inicijativu, ali do poluvremena nije bilo promjene rezultata.

Kao u prvom, i u drugom dijelu vidjeli smo gol na otvaranju. Ovaj put je Olimpic postigao gol, a strijelac je bio Pavlović.

Konačnih 3:1 postavio je Mile Pehar u 74. minuti susreta, čime je tim sa Otoke došao do prva tri boda u sezoni.