Sport Centar

Odigrano 5. kolo Lysobact Lige srednjih škola: Treća Gimnazija ubijedljiva u obje konkurencije

Nakon dvije sedmice pauze u ''Maloj Dvorani'' Skenderije odigrano je peto, odnosno posljednje kolo regularnog dijela takmičenja Lysobact Lige srednjih škola.

Odigrano 5. kolo Lysobact Lige srednjih škola: Treća Gimnazija ubijedljiva u obje konkurencije
FOTO: Dino OMEROVIĆ/SCsport.ba

Nakon dvije sedmice pauze u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano je peto, odnosno posljednje kolo regularnog dijela takmičenja Lysobact Lige srednjih škola.

MUŠKARCI

U konkurenciji muškaraca odigrano je nekoliko odličnih mečeva, nominalni domaćini su slavili u jednoj utakmici, dok su gostima pripala dva susreta. Dva meča su završila podijelom bodova, dok su tri utakmice registrovane službenim rezultatom.

PRVA GIMNAZIJA – DRUGA GIMNAZIJA 3:3 (Tahat, Avdić, Salihić / Halilović x3)

PRVA GIMNAZIJA: Salihić, Džanko, Tahat, Nijemčević, Vitlar, Hrapović, Avdić, Salanović, Berilo, Trakić, Ibrahimpašić.

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Alihodžić, Halilović,Džakmić, Hodžić, Borčak, Granov, Helać, Nikolić, Švrakić, Šapčanin.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 0:5 (SLUŽBENI REZULTAT)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE – SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA 0:4 (Čišija, Husejinović, Piknjač, Alispahić)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Delić, Karišik, Aljić, Tabak, Nuhanović, Rahić, Tabaković, Saljević, Mršo, Titorić.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Čišija, Sipović, Kustiria, Piknjač, Pandžić, Husejnović, ALjić, Sejdović, Muratović, Podgorica, Lukovac, Brkanić, Mulaosmanović, Džafić, Alispahić.

GAZI-HUSREF BEGOVA MEDRESA – UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 0:2 (Pojata x2)

GAZI HUSREF-BEGOVA MEDRESA: Huseinbašić, Kovačević, Čelenka, Ešpić, Solo, Ćurović, Hasanović, Hido, Mehić, Čolaković, Aletić, Fehrić, Kožljak.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Operta, Bajrović, Šahinović, Pojata, Šehović, Behmen, Mujić, Sarvan, Cernica, Kapo, Hiseni, Veselinović, Garaplija, Agić, Ahmetspahić, Mujkić, Kasapović, Tinjak.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ-ILIJAŠ – SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE 0:5 (SLUŽBENI REZULTAT)

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 5:0 (SLUŽBENI REZULTAT)

GIMNAZIJA MAARIF KOLEDŽ – GIMNAZIJA OBALA 3:3 (Florim, Teletović, Taranin / Alić, Korman, Kokorović)

MARIF KOLEDŽ: Hodžić, Alilović, Gjuraj, Jusufović, Janjac.

GIMNAZIJA OBALA: Hajro, Malić, Kokorović, Korman, Alić, Tokača, Bibuljica, Husejinović, Crvenjak, Korkarić, Dizdarević, Musić.

TREĆA GIMNAZIJA – PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA 5:0 (Lukovac x2, Dević, Vladić, Abaza)

TREĆA GIMNAZIJA: Egho, Abaza, A. Delić, Lukovac, Gušo, Golić, Dervić, Mizdrak, Džogaz, F. Delić, Džindo, Karavdić, Šoše, Vladić, Fejzić, Kobašević, Boudella.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Mahmutović, Muratović, Veladžić, Imamović, Đulović, Mehmedspahić, Cviko, Kruho, Hamzagić, Bijelonja, Topuz.

DJEVOJKE

Ugostiteljska škola je napravila iznenađenje i savladala Tekstilnu, dok je Druga Gimnazija slavila Pirovu pobjedu nad djevojkama iz Vogošće. Treća Gimnazija je sa visokih 14:0 trijumfovala nad Energetskom, dok je meč Poljoprivredne i Zubotehničke registrovan službenim rezultatom.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL KOŽU I DIZAJN 5:2 (Nasić, Slijepčević, Dokara x3 / Durmo x2)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Memović, Dokara, Šegalo, Šeho, Krasnić, Nasić, Ramadan, Sljepčević, Brkanić, Jahja, Pilav.

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL I DIZAJN: Durmo, Medić, Kavazić, Sadiković, Mujkić, Krajnić, Morina, Trtić A., Trtić M., KUrtić, Lugušić.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – DRUGA GIMNAZIJA 1:2 (Hodžić / Hadžihalilović x2)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Hodžić D., Pačo, Čaldarević, Kišić, Osmanović, Džanko M., Džanko A., Čučuković, Hodžić L, Ahmetović.

DRUGA GIMNAZIJA: Šabanović, Djedović, Hido, Isen, Bitevija, Prljača, Kapetanović, Hadžihalilović, Hodžić, Selimić, Pašalić.

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – TREĆA GIMNAZIJA 0:14 (Ružić x9, Šukalo x4, Pamuk)

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU:Škrijelj, Memić, Hrvo, Ramić, Jukić, Solak, Salihagić, Borić.

TREĆA GIMNAZIJA: Hodžić, Mutapćić, Fehrić, Dedić, Hota, Čoko, Fulurija, Šukalo, Brđanin, Ružić, Imširović, Pamuk.

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 5:0 (SLUŽBENI REZULTAT)

liga srednjih skolalysobact
KOMENTARI

KOMENTARI