Novinari izabrali: Igrač utakmice na Grbavici je Saša Kajkut

Željezničar je na sinoćnjem susretu porazio ekipu Borca sa 2:1, a nakon utakmice novinari su birali najboljeg igrača ovog susreta.

Naime, prema glasovima novinara za najboljeg igrača utakmice izabran je Saša Kajkut, napadač koji je prije nekoliko dana stigao u ekipu iz Doline ćupova.

Kajkut je u 60. minutu zamjenio Stevu Nikolića, a nakon prvog dodira sa loptom, postigao je pogodak, i Plavima donio izjednačenje na ovom susretu, a u nastavku susreta je odigrao odlično, te se tako u debiju za Željezničar, okitio ovom laskavom titulom.

Vrijedi istaći da su u kombinaciji sa najboljeg igrača utakmice bili Vedran Kjosevski koji je u nekoliko navrata spašavao Plave, kao i Dženan Zajmović, koji je iako na neprirodnoj poziciji pružio odličnu partiju, te Asim Zec, strijelac pobjedonosnog pogotka na sinoćnjem meču.