Nova pobjeda Krupe u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Krupe odigrali su danas prijateljsku utakmicu na stadionu u Krupi na Vrbasu protiv FK Alfa Modriča. Krupa je nakon preokreta savladala Modriču rezultatom 3:1.

Gosti su poveli sa 0:1 u 35. minuti susreta, strijelac je bio Šuka. U 62. minuti Fajić nakon centaršuta Marjanovića dovodi Krupu do izjednačenja. Marjanović je bio strijelac drugog gola za Krupu u 75. minuti, a tri minute kasnije Maksimović postavlja konačan rezultat 3:1.

Krupa-Alfa Modriča 3:1

Krupa: Kutić, Šamara, Makitan, Mirosavljević, Vučkić, Glamočić, Gvozdenović, Savić, Banović, Ševarika, Dabić. Još su igrali: Fejzić, Vukotić, Aleksić, Fajić, Maksimović, Galešić, Dujaković, Marjanović.

Alfa Modriča: Tripić, Lazareski, Prljeta, Kojić, Lukić, Damjanović, Ilić, Tadić, Zlatković, Prljeta, Šuka. Još su igrali: Ristić, Maslić, Dudić, Trifković, Kostadinović, Pejić, Purić.