(VIDEO) Nova odlična partija Džanana Muse u pobjedi Long Island Netsa

Long Island je u večerašnjoj utakmici NBA G lige savladao ekipu Raptorsa, a jedan od efikasniji je bio bh. reprezentativac Džanan Musa.

Netsi su odlično igrali u prvom poluvremenu, gdje su i ostvarili značajniju prednost na ovoj utakmici.

Rezultat na poluvremenu je glasio 58:46 za ekipu Džanana Muse.

Drugo poluvrijeme je donijelo nešto bolju igru Raptorsa, međutim Long Island Netsi su uspjeli održati vodstvo do kraja utakmice. Na kraju su slavili rezultatom 114:106, a jedan od zaslužnijih za pobjedu je svakako i Džanan Musa.

Musa je postigao 25 poena uz 4 asistencije, dva skoka i dvije ukradene lopte, dok je suigrač Theo Pinson postigao 24 poena. Džanan je iz igre šutirao 9/18, prilikom čega je postigao i tri trojke.