Nevjerovatan rezultat: Široki Brijeg u Mejdanu ubacio 119 poena

U dvorani Mejdan su se u utakmici 21. kola Prvenstva BiH u košarci sastali Gradina i Široki Brijeg, a okončana je nevjerovatnim rezultatom od 63:119.

Šuterski raspoloženi Široki je od samog početka najavio fenomenalnu noć, a na poluvrijeme su otišli s prednošću od 58:37.

U nastavku još bolja igra gostiju, koji do kraja uspijevaju ubaciti čak 119 poena i slaviti nestvarnu pobjedu.

Goran Filipović je bio najefikasnije ime susreta sa 29 poena i 9 asistencija, a 17 je dodao Mateo Drežnjak.

13 poenaj e ubacio Kraljević, a po 11 dodali Čolak i Lončar.

Kod domaćih se istakao kapiten Tanasilović sa 24 poena…

Široki je sada ponovo prvoplasirana ekipa Prvenstva BiH, a prati ga Zrinjski s istim učinkom i Spars sa jednom pobjedom manje.