NBA: Težak poraz Lakersa u Denveru, Toronto nakon preokreta nastavio pobjedničku seriju

U derbiju NBA večeri Denver je pred svojim navijačima s ubjedljivih 117:85 nadigrao Los Angeles Lakerse.

Za pobjednike su po 20 koševa ubacili Jamal Murray, Paul Millsap i Malik Beasley, a Nuggetsi su uspjeli limitirati LeBrona Jamesa na samo 14 poena za koje je prva zvijezda Lakersa potrošila 15 pokušaja uz šut za tricu 0/4.

Toronto Raptorsi uspješno su se oporavili od vrlo lošeg prvog poluvremena (71:59) protiv Grizzliesa, pojačali su intenzitet obrane u nastavku meča osiguravši pobjedu na gostovanju u Memphisu.

Kyle Lowry je s 24 poena predvodio kolonu od šest igrača Raptorsa sa dvoznamenkastim učinkom, VanVleet je dodao 18, dok su Grizzliese predvodili Marc Gasol s 27, odnosno Mike Conley s 20 poena.