NBA play-off: Philadelphia na korak od prolaska dalje, Musa odgledao meč sa klupe

Brooklyn Netsi poraženi su na svom parketu protiv Philadelphia 76ersa rezultatom 108:112 i sada je 3:1 u seriji za klub iz Filadelfije.

Brooklyn je sjajno otvorio meč i nakon prvih 12 minuta igre vodio je sa 33:24, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 63:57. Treći period bio je izjednačen, ali posljednja dionica poptuno je pripala gostima.

Philadelphija je pojačala odbranu, što su iskoristili za veliki preokret i na kraju su došli do bitnog trijumfa te se nalaze na korak od prolaska u narednu rundu play-offa.

Joel Embiid je predvodio goste sa 31 poenom, Tobias Harris je dodao 24, a domaćima nisu pomogli ni raspoloženi Caris LeVert sa 25 te Jarrett Allen i D'Angelo Russel sa 21 košem.

Džanan Musa je bio na klupi i nije dobio priliku za igru.