Nastavljaju borbu za Evropu: Torino ostvario ubjedljivu pobjedu nad Chievom

U okviru 26. kola italijanske Serije A, Torino je na domaćem terenu savladao ekipu Chieva ubjedljivim rezultatom 3:0.

Prvo poluvrijeme nije bilo natrpano šansama. Golova nije bilo, a ekipe su uglavnom čuvale loptu, bez konkretnijih napada.

Drugo poluvrijeme je ipak ponudilo mnogo bolju utakmicu, gdje je Torino uspio napuniti mrežu protivnika do vrha.

Mrežu gostiju je načeo Belotti golom u 76. minuti na asistenciju Zaze, da bi u posljednje dvije minute utakmice domaći postigli još dva pogotka.

Prvo je Rincon u 92. minuti udvostručio prednost, da bi Zaza svega minutu kasnije, stavio tačku na ovu utakmicu.