Napadač PSG-a autor promašaja stoljeća, ali ima sjajno opravdanje: Mislio sam da je ofsajd

PSG je sinoć na domaćem terenu na jedvite jade izvukao bod protiv Strasbourga, za koji nastupa naš Sanjin Prcić, a završeno je 2:2.

Strasbourg je do finiša susreta imao prednost, ali je poravnanje Svecima donio Kehrer osam minuta prije kraja.

Utakmicu je obilježio promašaj stoljeća, čiji je autor napadač PSG-a Choupo-Moting.

Kamerunski napadač je bio strijelac prvog gola Parižana, ali se u 28. minuti propisno obrukao, kada loptu sa gol-linije nije uspio poslati u mrežu gostiju…

Ipak, nakon svega je imao sjajno opravdanje.

“Prvo sam mislio da će mi Nkuanku asistirati, ali je on šutirao. Stoper je uklizao i mislio sam da će uspjeti blokirati udarac, međutim, lopta je prošla, a ja sam pomislio da je možda ofsajd. Sve se odigralo jako brzo. Dodirnuo sam loptu i završio nekako u mreži… Žao mi je zbog svega, ali moramo nastaviti dalje”, izjavio je igrač PSG-a.