Na krilima Čatakovića izborili Evropu: Dvije asistencije bh. fudbalera u pobjedi Trenčina

Žilina je na svom stadionu dočekala ekipu Trenčina, našeg Hamze Čataković i doživjela poraza od 2:1.

Gosti su u 36. minutu preko Azanga, koji pogađa na asistenciju Čatakovića, stigli do vodstva, te se i na poluvrijeme otišlo sa prednosti Trenčina od 1:0.

U drugom poluvremenu podjednaka igra na obje strane, ali Žilina preko Kase stiže do poravnanja i njegov gol iz 65. minuta nas odvodi u produžetke.

Ipak već na otvaranju produžetaka, Čataković upisuje drugu asistenciju, dok se Azango po drugi put upisuje u listu strijelaca i tako ekipi donosi veliki trijumf od 2:1 koji ih vodi u kvalifikacije za Evropa ligu.