Mreže mirovale u duelu Kraljeva i Vitezova

U 6. kolu Lige za opstanak Metalleghe i Vitez su u Banjoj Luci odigrali meč bez golova.

Na startu je viđena inicijativa Metalleghea, ali bez pravih šansi.  Jajčani su prvi put prijetili u 20. minuti kada je dobro šutirao Kovač, ali Nwolokor se nije dao prevariti.

Isti igrač je nedugo zatim ponovo šutirao, ali golman Viteza je bio na mjestu. Tri minute poslije ponovo je agilni Kovač šutirao glavom, ali pored gola.

Drugi dio bio je još slabiji. Tej je Vidović  pokušao iz velike udaljenosti iznenaditi Nwolokora u 75. minuti, ali uz malo poteškoća golman Viteza je odbranio i ostalo je 0:0.

Metalleghe – Vitez  0:0

Gradski stadion u Bajoj Luci: Sudija: Antoni Bandić (Grude).

Metalleghe: Fejzić, Benović, Jovanović, Aletić, Kovač, Zeba, Vidović, Deak, Beganović, Rašić, Sarić.

Vitez: Nwolokor, Stanić, Rašić, Muminović, Vrhovac, Mamić, Barišić, Sadiković, Kapetan, Selimović, Hodžurda.