Mreže mirovale na Pecari: Radnik propustio dobre šanse, ali ostao neporažen

U posljednjem susretu 4. kola Premijer lige BiH, Široki Brijeg i Radnik su na Pecari remizirali 0:0.

Meč nije mogao zadovoljiti prisutne gledaoce, a bliži pobjedi su bili gosti iz Bijeljine. Najbolju šansu imao je Radnik u 34. minuti. Nakon centaršuta Đurića u odličnoj šansi bio je Hadžić, ali Bilobrk je spasio domaće. Hadžić je pet minuta kasnije imao novu odličnu priliku, ali Bilobrk je još jednom odlično intervenisao.

U nastavku još siromašniji meč, iako je Široki bio nešto angažovaniji. U finišu je imao šanse preko Jurića i Bagarića, ali do kraja je ostalo 0:0 i obje ekipe su ostale neporažene i nakon ovoga kola.

Široki Brijeg – Radnik 0:0

Stadion: Pecara u Širokom Brijegu. Gledalaca: 1000. Sudija: Adis Mulahasanović (Sarajevo). Žuti kartoni: Barišić, Marić (Široki Brijeg), Đelmić (Radnik).

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Matić, Barišić, Čabraja (od 59. minuta Popović), Eliomar (od 46. minuta Ćorić), Marić, Ćorluka (od 79. minuta Jurić), Kovačić, Begonja, Bagarić, Marković.

RADNIK: Lučić, Martinović, Đelmić (od 66. minuta Glišić), Mekić, Vasić, Popara (od 76. minuta Šantić), Peco, Hadžić (od 87. minuta Brković), Đurić, Aleksić, Merajić.