Monaco korača ka tituli: Kneževi slavili protiv Hyeres-Toulona, Kikanović ubacio četiri poena

Monaco je u utakmici 30. kola francuskog prvenstva savladao Hyeres-Toulon rezultatom 92:70, te su Kneževi tako nastavili koračati ka tituli prvaka Francuske.

Tokom cijelog susreta Monaco nije ispuštao prednost. Imali su 13 poena prednosti, ali su u trećoj četvrtini gosti izjednačili, no to je bilo sve i domaći su na kraju slavili ubjedljivu pobjedu.

Kikanović je odigrao 16 minuta i u tom periodu ubacio je četiri poena, uz dva skoka, dok je najefikasniji bio Robinson sa 20 poena. U poraženom timu Cowels je ubacio 20 poena.