Monaco i Nantes u velikoj krizi: Bivši francuski prvaci tonu sve dublje

Fudbaleri Monaca doživjeli su novi poraz u 7. kolu Lige 1, a bolji od Kneževa kao gost bio je Angers koji je slavio sa 0:1.

Odlučio je pogodak Bahokena u 27. minuti kada je efektno sa desetak metara zakucao loptu pod prečku za treću pobjedu Angersa. S druge strane, Monaco je doživio treći poraz sezone i sa samo šest bodova nalazi se tek na 16. mjestu.

Zanimljvo je bilo i u duelu Nantesa i Nice, a i u ovome meču gosti su slavili sa 1:2. Strijelci za Nicu bili su Jallet u 31. i Makengo u 69. minuti, a jedini gol za Kanarince postigao je Sala u 57. minuti.

Nantes je ostao u zoni ispadanja sa pet bodova, dok je Nica u sredini tabele sa deset bodova.