Mnogi velikani su se otimali za njega: Igrač Chelseaja nije mogao na gori način završiti sezonu

Krilni igrač Chelseja i reprezentativac Engleske Callum Hudson-Odoi je na sinoćnjoj utakmici između Chelsea i Burnleya doživo neugodnu povredu.

Odoi je teren napustio pred kraj prvog poluvremena u 41. minuti jer nije mogao nastaviti susret, a na terenu ga je zamijenio Pedro.

Chelsea je na kraju remizirao sa Burnleyem rezultatom 2:2, ali osim rezultata gorak ukus ostavlja i povreda jednog od najvećih potencijala.

Prve prognoze nisu bile obećavajuće, sumnjalo se na puknuće Ahilove tetive.

Nažalost po Chelsea i fudbalera, prognoze su se obistinile te je sezona za Odoija završena, a on je to potvrdio i na svom zvaničnom profilu.

Podsjećamo, za usluge Engleza je interesovanje najviše pokazivao Bayern Munchen, koji je poslao i tri zvanične ponude, ali je Chelsea iste odbio. Osim Bavaraca Odoija je želio dovesti i Dortmund.

Potom je u redovima Plavaca sve češće počeo dobijati priliku, ali na kraju će mu ova sezona ostati u ružnom sjećanju.