Mladost preokretom do trijumfa u Vitezu

Mladost iz Doboja kod Kaknja je preokretom u Vitezu stigla do pobjede od 2:1 nad istoimenim domaćinom.

Vitez je bolje otvorio susret pa u 6. minutu dolaze do vodstva od 1:0.

Mladost se nakon primljenog gola brzo vratila u meč, te je krenula napadati, te kao kruna pritiska stiže pogodak u 22. minutu, a strijelac je Mujagić.

Gosti su već u 31. minutu stigli i do preokreta, ovaj put strijelac pogotka bio je Mišić, te se sa ovim rezultatim otišlo na odmor.

Do kraja susreta Mladost je bila mnogo bolja, ali rezultat se nije mijenjao, te je ekipa Nermina Šabića slavila pobjedu od 2:1 u ovom susretu.

Vitez – Mladost DK 1:2 (Ivičić 6’ / Mujagić 22’, Mišić 31’)