Mešanović pogodio u pobjedi Maribora: Banjalučani napustili utakmicu nakon 45 minuta

Iako je bilo planirano odraditi svih 90 minuta, utakmica između Maribora i Borca iz Banja Luke se igrala svega 45 minuta. Završeno je pobjedom Maribora 4:0, a gosti su odlučili napustiti utakmicu na poluvremenu.

Na poluvremenu je bilo 4:0 za Slovence, a strijelci golova su bili Mešanović, Uskoković i Tavares koji je postigao dva pogotka.

Nakon sudijskog zvižduka koji je označio kraj prvog poluvremena, ekipa Darka Vojvodića nije htjela nastaviti igru.

Banjalučanima se nije svidjelo što je Maribor trebao igrati utakmicu sa mladim igračima, a to ipak nije bio slučaj.

Za Maribor su uglavnom igrali prvotimci, uključujući i Jasmina Mešanovića, koji je danas postigao efektan pogodak.