Medunjanin i Philadelphia se raspucali: Treća pobjeda najmlađe MLS franšize u nizu

Bosanskohercegovački reprezentativac Haris Medunjanin je odigrao još jedan izvrstan meč za svoju Philadelphiju Union u pobjedi nad Houston Dynamom rezultatom 2:0.

Najmlađa franšiza u MLS-u je ušla u fenomenalnu formu, nakon lošeg starta u najjačoj američkoj fudbalskoj ligi. Tako su, ponajviše zbog odličnog Medunjanina koji prema ocjenama američkih novinara igra briljantno, zabilježili treću pobjedu u nizu i tako se približili vodećim ekipama.

Rezultatom 2:0 slavili su protiv Houston Dynama, a golovi su viđeni u prvom poluvremenu. U 17. minuti pogodio je Fafa Picault, a dvadeset minuta kasnije i Ilson.

Haris Medunjanin je odigrao svih 90 minuta i bio zapažen u skoro svakom napadu svog tima.