Majstorija Khazrija za trijumf St. Etiennea na neugodnom gostovanju, minimalac Nice protiv Bordeauxa

U posljednje dvije utakmice današnjeg programa 20. kola Ligue 1 viđene su dvije minimalne pobjede.

U prvoj su slavili gosti – ekipa St. Etiennea, koja je tako uspješno prošla jako neugodno gostovanje kod Guingampa.

Strijelac odlučujućeg gola bio je Khazri već u 6. minuti. Uradio je on to na sjajan način, majstorijom iz slobodnjaka, koju možete pogledati na OVOM LINKU.

Druga utakmica je donijela okršaj Nice i Bordeauxa, a domaći su slavili s 1:0 pogotkom Saint-Maximina iz penala u 16. minuti.