Lulić golom duboko u sudijskoj nadoknadi donio bod Laziju protiv Sassuola (VIDEO)

U okviru 31. kola italijanske Serije A Lazio je na domaćem terenu remizirao sa Sassuolom rezultatom 2:2.

Nebesko-plavi su poveli u 53. minuti golom Immobilea iz jedanaesterca, da bi svega četiri minute poslije Rogerio poravnao na 1:1.

U 89. minuti se činilo da će gosti do sva tri boda jer je Berardi postigao gol za 1:2, međutim planove im je pokvario bh. reprezentativac Senad Lulić koji je duboko u sudijskoj nadoknadi postigao gol za 2:2 u 96. minuti susreta.

Laziju je ovo veoma važan bod za nastavak prvenstva te borbu za mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

U drugoj utakmici Inter je na domaćem terenu remizirao sa Atalantom, a susret je završio rezultatom 0:0.