Liverpool se namučio, ali sa bijele tačke došao do pobjede i čela Premier lige

Fudbaleri Liverpoola teže od očekivanog slavili su protiv Fulhama rezultatom 2:1 na gostovanju u 31. kolu Premier lige.

Gosti su bili nešto bolji na otvaranju, a onda je Sadio Mane pogodio u 26. minuti i tako nastavio fantastičnu seriju golova u posljednje vrijeme.

Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, a onda u nastavku dosta drame, koja nije bila očekivana. Prvo je u 74. minuti Ryan Babel iskoristio veliku grešku Vigrila Van Dijka i poravnao rezultat, da bi samo šest minuta kasnije James Milner iskoristio jedanaesterac za novu pobjedu Redsa.

Ovim trijumfom Liverpool se vratio na prvo mjesto tabele Premier lige sa dva boda više u odnosu na Manchester City, ali i sa utakmicom više.