Krupa nastavila niz bez poraza, remi protiv Radnika u Bijeljini

Radnik i Krupa su remizirali u utakmici sedmog kola Lige za prvaka (2:2), a time je tim iz Krupe na Vrbasu nastavio niz utakmica bez poraza i tako su došli do brojke četiri.

Radnik je došao u prednost u desetoj minuti kada je Stojanović šutirao sa 20-ak metara i pogodila u lice Vukotića, te je tako prevarila Kutića i završila u golu Krupe. Sjajna akcija Radnika viđena je u 19. minuiti. Na kraju je Stojanović šutirao, a Kutić sjajno odbranio. Kutić je fantastično reagovao i u 30. minuti nakon udarca Srećkovića.

Novu dobru šansa Radnik je imao u 31. minuti. Ademović je nakon kornera šutirao glavom malo pored gola. Ostojić je u 33. minuti imao odličnu priliku, međutim loše je šutirao. Do kraja prvog poluvremena nije bilo velikih uzbuđenja. Moglo je u golu Krupe završiti još lopti, ali je prvi dio završen sa 1:0.

Na startu drugog dijela Krupa je uputila prvi udarac u okvir gola Radnika, a Lučić nije imao nikakvih problema. Nakon pet minuta igre u drugom poluvremenu Barić je postigao fantastičan gol. Nanizao je četiri igrača Radnika i na kraju pogodio za izjednačenje. Nedugo nakon toga Beširović je šurirao na drugoj strani, a Kutić je odbranio.

Husein Terzić je dosudio penal za Radnik u 56. minuti. Sa bijele tačke za 2:1 pogodio je Stojanović. Dugo nije bilo većih prilika, a onda je u 79. minuti Janković iz odlične situacije šutirao veoma loše. Kosorić je promašio u 81. minuti, a šest minuta poslije Milutinović je dobro pokušao.

U 87. minuti Ostojić je startovao na Jašarevića i Terzić je dosudio penal za Krupu. Siguran sa bijele tačke bio je Milutinović. Radnik je imao veliku šansu u 92. minuti kada je pokušao Beširović, međutim do kraja je ostalo 2:2.

Radnik – Krupa 2:2 (Stojanović 10’, 58’ (pen) / Barić 50’, Milutinović 88’ (pen))

Stadion: Gradski stadion (Bijeljina). Gledalaca: . Sudija: Husein Terzić (Travnik). Žuti kartoni: Vasić, Ostojić, Janković, (Radnik), Vukotić, Jašarević (Krupa).

FK RADNIK: Lučić, Stojanović, Beširović, Vasić, Srećković (od 75. minute Zlatković), Zeljković, Ostojić, Kosorić, Đurić (od 40. minute Janković), Šerbečić i Ademović.

FK KRUPA: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Dujaković, Vuković, Milutinović, Vukotić, Aleksić i Mirković (od 62. minute Perić).