Krupa bez većih problema savladala GOŠK i stigla do druge ovosezonske pobjede

Krupa ove sezone igra sjajno, pogotovo na domaćem terenu, na kojem ne zna za poraz. Izabranici trenera Branislava Krunića danas su bez većih problema savladali ekipu GOŠK-a iz Gabele visokim rezultatom 3:0.

Domaćinu je bilo potrebno samo četiri minute da dođe do vodstva. Pogodak je postigao fantastični Elvir Koljić. Potom su gostujući igrači nekoliko puta ozbiljno prijetilili, ali je Kutić bio siguran.

Do 60. minute ništa značajnije nije se dešavalo, a onda za samo devet minuta pobjednik je riješen. Najprije je Ivan Crnov udvostručio prednost na 2:0, a u 69. minuti u strijelce se upisao i Milanović. Već tada je bilo jasno da će Krupa doći do druge ovosezonske pobjede.

U narednom kolu Krupa gostuje na Grbavici kod Željezničara, dok će GOŠK ugostiti Široki Brijeg.

Premijer liga BiH, 6. kolo: Krupa – GOŠK 3:0 (Koljić 4’, Crnov 60’, Milinović 69’)

KRUPA: Kutić, Makitan, Koljić, Puzigaća, Marjanović, Nikodijević, Marić, Handžić, Milanović, Maksimović, Crnov.

GOŠK: Kozić, Čolić, Bošković, Hasanhodžić, Ereiz, Aletić, Kulović, Đajić, Raguž, Zolj, Hajdarević.