Konyaspor propustio priliku da se dodatno primakne Evropi, Milošević odigrao cijeli meč

U 21. kolu turske Superlige, Konyaspor je remizirao sa Yeni Malatyasporom rezultatom 1:1.

Gosti su do vodstva stigli golom Danijela Aleksića u 74. minuti, ali je pet minuta prije kraja nekadašnji fudbaler Sarajeva i Željezničara Adis Jahović, golom sa penala spasio domaće poraza i postavio je konačnih 1:1.

Yeni Malatyaspor je četvrtoplasirani sa 34 boda, dok je Konyaspor ostao šestoplasirani sa 33 boda i propustio je priliku da se još ozbiljnije uključi u borbu za Evropu, iako svakako još ima veoma realne šanse.

Bh. reprezentativac Deni Milošević odigrao je cijeli susret za domaće, dok je Amir Hadžiahmetović van stroja zbog povrede.