Konyaspor poražen od Gaziantepspora, bh. tri igrao od prve minute

Konyspor je poražen od Gaziantepspora rezultatom 1:2, a od prve minute igrao je bosanskohercegovački trio - Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević.

Konyaspor je poražen od Gaziantepspora u 28. kolu turske Superlige rezultatom 1:2, a od prve minute igrao je bosanskohercegovački trio – Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević.

U prvom poluvremenu Konyaspor je bio boji. Imao je više loptu u posjetu i stvorio više šansi, međutim gosti su došli u prednost u 28. minuti golom Kangwe.

Domaći su uspjeli izjednačiti u 45. minuti kada je dosuđen penal, a isti je realizovao Vuković. Ništa spektakularno se nije dešavalo u drugom dijelu, a u 52. minuti Demir je pogodio za konačnih 1:2.

Bajić i Hadžiahmetović odigrali su svih 90 minuta, dok je Milošević izašao u 60. minuti kada ga je zamijenio Sahiner.

U drugoj utakmici Karabukspor je odigrao utakmicu bez golova protiv Kasimpase, a kod domaćih je u igru ušao Ermin Zec u 63. minuti kada je zamijenio Bliznichenka.