Sport Centar

Kompletirano 3. kolo KVIKO Lige osnovnih škola: Poznati četvrtfinalni parovi takmičenja

Danas je u Skenderiji kompletirano treće kolo KVIKO Lige osnovnih škola, nakon kojeg su poznati četvrtfinalni dueli ovog takmičenja.

Kompletirano 3. kolo KVIKO Lige osnovnih škola: Poznati četvrtfinalni parovi takmičenja
FOTO: Edin MEMIĆ/Scsport.ba

Organizator ovog takmičenja je Udruženje Razvoj sporta Sport Centar, dok je aplikacija KVIKOgeneralni pokrovitelj. Riječ je o aplikaciji za slanje i primanje novca. Pored KVIKO aplikacije kao generalnog pokrovitelja, kompanija AC Food d.o.o. je za sve učesnike obezbijedila degustaciju TOPS-a.

Grupa A

Osma OŠ ”Amer Ćenanović” – OŠ Alija Nametak 7:1 (Mehmetspahić x3, Hodžić x3, Bajraktarević / Džudža)

Osma OŠ ”Amer Ćenanović”: Podrug Emin, Pleh Hilmo, Bajraktarević Harun, Hodžić Tarik, Mehemetspahić Abdulah, Serdarević Haris, Hodžić Ajdin.

OŠ Alija Nametak: Osmić Irhad, Ališa Ilhan, Redžović Haris, Džudža Hajrudin, Sahačić Vildan, Granilo Rijad, Muhić Harun, Jonuz Ahmed, Osmić Tarik, Čolić Adnan, Arnautović Dino, Čengić Tarik, Kovačević Mahir, Hajdarević Mirza, Bogunić Imad.

OŠ Izet Šabić – OŠ Isak Samokovlija 0:0

OŠ Izet Šabić: Čelik Kenan, Amel Dervišević, Albin Muhić, Amar Lulić, Imad Duraković, Denis Milavica, Anel Suljkić, Eldin Muharemović, Amar Efendić, Nedim Banda, Amer Ajdinović, Tarik Bučan.

OŠ Isak Samokovlija: Adnan Braković, Emin Kokanović, Gregor Cica, Edhem Kapidžić, Nino Kadić, Adin Omerbegović, Muhamed Karkelja, Faris Ljuta, Anur Tekač, Inas Sarić, Benjamin Buljubašić, Anur Hrelja, Denis Bajraktarević.

Grupa B

OŠ Safvet Beg Bašagić – OŠ Malta 2:2 (Mašala x2 / Eskija x2)

OŠ Safvet Beg Bašagić: Nermin Mujkić, Belmin Rogo, Rijad Masala, Amar Talić, Tarik Tepić, Erol Karišik, Damir Karišik, Dino Elkaz, Belmin Bajrović, Faruk Velagić, Amar Perendija, Ahmed Mulalić, Ahmić Anvar.

OŠ Malta: Sofić Ajdin, Nogo Mahir, Grcić Džan, Mostarlić Mustafa, Eskija Dino, Kusturica Faris, Hadžibulić Amar, Merdić Anel, Tahirović Nedim, Bešić Ardijan.

OŠ Džemaludin Čaušević – OŠ Velešićki Heroji 2:6 (Spahić, Zolj / Mujagić x4, Bezdrob, Alajmović)

OŠ Džemaludin Čaušević: Faris Vejsilović, Rijad Spahić, Ćosović Kerim, Šaban Zolj, Adis Šehić, Dautović Amer, Ćutahija Din, Hiseni Amar, Bogučanin Adis, Rijad Bašić.

OŠ Velešićki Heroji: Mujagić Arman, Fejzić Bakir, Šehić Aldin, Pamuk Aldin, Dizdarević Nadir, Glamoč Bakir, Bezdrob Faruk, Kadušić Davud, Hodžić Samed, Kobašević Ajdin, Čelik Edin.

Grupa C

OŠ Avdo Smailović – OŠ Porodice Ef. Ramić 1:1 (Vladavić / Osmanović)

OŠ Avdo Smailović: Vladavić Faris, Omerović Kerim, Bihorac Emin, Bašović Dino, Vladavić Haris, Podrug Amer, Baručija Benjamin, Podrug Arnel.

OŠ Porodice Ef. Ramić: Kenan Kadrić, Safet Zahirović, Rasim Selimović, Alem Osmanović, Adin Abadžija, Aldin Vražalica, Nedim Šehović.

OŠ Isa-Beg Ishaković – OŠ Hasan Kikić 3:1 (Nikšić x2, Gjuraj / Hrenovica)

OŠ Isa-Beg Ishaković: Nikšić Vehbija, Taranin Kerim, Brkić Arif, Jusufović Irfan, Teletović Aldin, Vuk Harun, Elhazli Daniel, Gjuraj Florim, Hadžiavdić Ahmed, Cope Aryan.

OŠ Hasan Kikić: Bašić Edin, Brkić Jan, Rudan Andrej, Stanojlović Rijad, Murtić Muhamed, Murtić Hamza, Abazović Senja, Klinić Muhamed, Cerić Amar, Pašić Ermin, Sejdić Ervin, Hadžić Feris.

Grupa D

OŠ Meša Selimović – OŠ Đulistan Ilijaš 7:1 (Papić, Čaušević, Šušić x2, Bukić, Zarifović, Karišik / Selimović)

OŠ Meša Selimović: Damir Đošović, Albin Lončar, Sabit Papić, Kemal Čaušević, Emin Vranešić, Ernad Šušić, Adi Bukić, Dževad Zarifović, Adi Topalović, Muhamed Mehmedović, Armin Karišik, Anel Šehović.

OŠ Đulistan – Ilijaš: Selimović Vedat, Bahtanović Imran, Halebić Muhamed, Mustafa Gradižić, Ahmed Hafizović, Emel Habibović, Bučuk Emin.

OŠ Pofalići – OŠ Mehmed Handžić 6:0 (Mujić x3, Avdović, Kamberović, Gigić)

OŠ Pofalići: Ajdin Bajgorić, Belmin Hasković, Faris Gigić, Dino Morina, Vedad Krupalija, Elmin Jošanica, Asmir Zukorlić, Bilal Pačariz, Rijad Kamberović, Harun Kasapović, Armin Avdović, Haris Tarahija, Aner Mujić)

OŠ Mehmed Handžić: Ridvan Hajdarević, Kolić Bekir, Nikšić Armen, Abdulkerim Fattah, Din Grnov, Hamza Dizdarević.

Nakon danas odigranih mečeva poznati su  i četvrtfinalisti KVIKO Lige osnovnih škola, a parove četvrtfinala koji se igraju narednog vikenda pogledajte na fotografiji ispod.

 

***

Pozivamo osnovce iz Sarajeva da budu kreativni i da nam pošalju fotografiju, priču ili video snimak sa našeg takmičenja na Facebook page KVIKO Liga osnovnih škola ili na e-mail redakcija@scsport.ba. Sadržaji trebaju da budu vezani za naše takmičenje, a mogu biti snimak golova, odbrana, akcija ekipa, ali i navijača, razreda u školi… Redakcija portala SCsport.ba odabraće sedmični KVIKO potez kola i nagraditi najkreativnije – uz obavezan uslov da uz poslani materijal pošaljete ime, prezime i kontakt broj mobilnog telefona.

Ove godine u KVIKO Ligi osnovnih škola učestvuje čak 16 ekipa osnovnih škola iz Sarajeva, što je rekord od početka organizacije ovog takmičenja prije 3 godine koje se u organizaciji Udruženja razvoj sporta – Sport Centar održava uz saglasnost Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo.

četvrtfinaleKvikoliga osnovnih skola
KOMENTARI

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz