Koljićeva golgeterska forma nedovoljna Krupi, Radnik s igračem manje do remija

Već u 12. minuti susreta Krupa je došla u vodstvo. MIlanović je šutirao, a loše je reagovao golman gostiju Lučić, što je iskoristio Koljić i pogodio mrežu gostiju.

Dosuđen je penal za Radnik u 36. minuti, a siguran izvođač udarca sa bijele tačke bio je Jovo Kojić, koji je pogodio za 1:1. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjena rezultata.

Novi penal na utakmici dosuđen je u 62. minuti, ali ovaj put za Krupu. Koljić je šutirao i pogodio za novo vodstvo. Osim penala, Radnik iz Bijeljine je ostao sa igračem manje.

Krupa je pokušala privesti utakmicu kraju, međutim domaći nisu uspjeli uzeti sva tri boda. Iako je bio s igračem manje, Radnik je u drugoj minuti sudijske nadoknade pogodio za 2:2.

Stadion: “Krupa”. Glavni sudija: Grbić Zoran (Prijedor)

Krupa: Ilić, Redžić, Jašarević, Koljić, Milutinović, Vukotić, Čomor, Mijić, Aleksić, Milanović, Mirković

Radnik Bijeljina: Lučić, Jakovljević, Martinović, Beširević, Zeljković, Kojić, Peco, Obradović, Ostojić, Srećković, Đurić