Kodro pogotkom ublažio blamažu Mainza protiv luksemburškog Dudelangea

.

Ekipa Mainza je doživjela pravu blamažu jer je primila pet pogodaka od luksemburškog Dudelangea u prijateljskoj utakmici, ali je Kenan Kodro postigao jedan od pogodaka za njemački tim. Završeno je rezultatom 3:5 za totalne autsajdere u ovom duelu.

Za nepunih 30 minuta Dudelange je postigao pet golova protiv Mainza, te je došao do vodstva rezultatom 5:1. Ipak, Nijemci su uspjeli postići dva gola, a jedan od njih djelo je bosanskohercegovačkog reprezentativca Kenana Kodre u 73. minuti. Odlično je reagovao nakon ubačaja sa lijeve strane i matirao gostujućeg golmana.