Kodrin Servette došao do nove pobjede, Stevanović postigao pogodak golmanu kroz noge

Servette je pobijedio Schaffhausen (3:2) u sedmom kolu Challenge lige, a prvi pogodak, za tim koji vodi naš stručnjak Meho Kodro, postigao je Miroslav Stevanović.

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine u 21. minuti postigao je pogodak za 1:0 golmanu kroz noge, a tri minute poslije dosuđen je penal za goste. Mikari je pogodio sa bijele tačke za 1:1.

Ipak, tim našeg stručnjaka u nastavku došao je do još dva gola. Sauthier je pogodio u 34., a Cardoso u 61. minuti, da bi u 80. minuti Dangubić pogodio za konačnih 3:2.

Servette se sada nalazi na drugom mjestu nakon sedam kola, sa bodom manje od prvoplasiranog Schaffhausena.