Kneževi nastavili sa sjajnim rezultatima: U posljednjim minutama do pobjede nad Lilleom

U okviru 29. kola francuske Ligue 1 ekipa Monaca je slavila gostujuću pobjedu nad Lilleom rezultatom 0:1.

Najveću šansu za Lille su imali Pepe u 45. i Leao u 60. minuti ali je Danijel Subašić bio na visini zadatka.

Dok su dobre šanse za Monaco u 49. i 55. minuti propustili Golovon i Martins.

Ipak, veliku pobjedu Kneževima u 90. minuti susreta donosi Carlos Vinicius, a na semaforu je poslije posljednjeg sudijskog zvižduka stajalo 0:1.

Ovom pobjedom je Monaco nastavio seriju bez poraza, a na posljednjih sedam utakmica slavili su četiri puta i tri puta odigrali neriješeno.