Klub bh. reprezentativca ponizio protivnika: Niželigaša savladali sa 22:0

Svjetsko prvenstvo se polako bliži kraju, a fudbalski svijet prebacuje se na klupske obveze. Pripreme su u punom jeku i prijateljske utakmice se igraju svakodnevno. Engleski Everton, čiji dres nosi bh. reprezentativac Muhamed Bešić,  deklasirao je austrijskog niželigaša ATV Irdning sa 22:0.

Tako je, primjerice, Kevin Mirallas zabio tri gola u sedam minuta drugog poluvremena prije nego je zabio još dva dok su Cenk Tosun i Oumar Niasse svaki dali po četiri. Ademola Lookman zabio je hat-trick u prvom poluvremenu.

“Karamele” su bile na 10:0 nakon prvog poluvremena, a u preostalih 12 golova sudjelovao je i Nikola Vlašić. Bivši igrač Hajduka zabio je dva komada, od čega je jedan nakon što je istrčao sam pred gol.