Sport Centar

Kompletirano prvo kolo Lysobact Lige srednjih škola: Pogledajte rezultate mečeva igranih danas u Skenderiji

Danas je u ''Maloj Dvorani'' Skenderije odigrano prvo kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka.

Kompletirano prvo kolo Lysobact Lige srednjih škola: Pogledajte rezultate mečeva igranih danas u Skenderiji
FOTO: Dino OMEROVIĆ/SCsport.ba

Danas je u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano prvo kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca i djevojaka.

MUŠKARCI

U konkurenciji muškaraca odigrano je nekoliko odličnih mečeva, nominalni domaćini su bili uspješniji pa su slavili u četiri utakmice, dok su gostima pripala dva duela, a preostala dva susreta su završena neriješenim rezultatom.

DRUGA GIMNAZIJA – BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ 9:1 (Nikolić x3, Alihodžić x2, Džakmić x2, Švrakić, Helać / Bečić)

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Alihodžić, Halilović,Džakmić, Hodžić, Borčak, Granov, Helać, Nikolić, Švrakić, Šapčanin.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ: Selimović, Suljić, Habibović, Muratović, Čamdžić, Očuz, Bečić, Smajić, Tatar.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – PRVA GIMNAZIJA 2:3 (Mulahmetović x2 / Hrapović, Salanović x2)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Čičkušić, Mustafić, Žilić, Shanan, Pašić, Neimarlija, Handžić, Arnautović, Zolota, Smajlović, Mujić, Skorupan, Hasečić, Konjalić, Bradarić, Dizdarević, Dervišagić, Hajdarević, Sejmenović, Đokanović, Kadrić, Kečanović, Šuvalija, Briga, Čardaković, Čeliković, Mulahmetović.

PRVA GIMNAZIJA: Salihić, Džanko, Tahat, Nijemčević, Vitlar, Hrapović, Avdić, Salanović, Berilo, Trakić, Ibrahimpašić.

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA – GAZI HUSREF-BEGOVA MEDRESA 3:1 (Podgorica, Ćišija, Pandžić / Solo)

SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Čišija, Sipović, Kustiria, Piknjač, Pandžić, Husejnović, ALjić, Sejdović, Muratović, Podgorica, Lukovac, Brkanić, Mulaosmanović, Džafić, Alispahić.

GAZI HUSREF-BEGOVA MEDRESA: Huseinbašić, Kovačević, Čelenka, Ešpić, Solo, Ćurović, Hasanović, Hido, Mehić, Čolaković, Aletić, Fehrić, Kožljak.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE 4:3 (Panjeta, Turčalo, Duharkić, Selak / Karišić, Delić, Saljević)

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Turkušić, Vidović, Selak, Turčalo, Sjenar, Čomor, Panjeta, Titorić, Duharkić, Ligata.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Delić, Karišik, Aljić, Tabak, Nuhanović, Rahić, Tabaković, Saljević, Mršo, Titorić.

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI 2:2 (Gasal, Rizvanović / Ahmetović, Ćutahija)

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Arnaut, Rizvanović K., Gasal, Mustafić, Šašivarević, Kurspahić, Mušović, Rizvanović Dž., Bukva, Fejzić, Kovač, Šetkić, Omerbegović, Dervišević, Tumbul.

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI: Sadikaj, Bulbul, Ramić, Rustempašić, Ćutahija, Muharemović, Halilović, Isanović, Hrustemović, Berbić, Ribić, Dizdarević.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – SREDNJA ŠKOLA ”NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ”-ILIJAŠ 1:7 (Džukić / Kišić x2, Nahić x2, Beganović, Pušina x2)

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Serdrević, Papraniku, Delahmet, Bilalić, Kostjerevac, Džukić, Mešić, Redžepagić, Osmanović, Drnda, Mučaj, Štekić, Pendek, Hećo.

SREDNJA ŠKOLA ”NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ”-ILIJAŠ: E. Nahić, Ed. Nahić, A. Beganović, V. Beganović, Kišić, Pušina, Šabić, Husić, Delić, Čosić, Kubat, neretljak, Bajrić, Kadrić.

GIMNAZIJA OBALA – TREĆA GIMNAZIJA 1:1 (Hajro / Lukovac)

GIMNAZIJA OBALA: Hajro, Malić, Kokorović, Korman, Alić, Tokača, Bibuljica, Husejinović, Crvenjak, Korkarić, Dizdarević, Musić.

TREĆA GIMNAZIJA: Egho, Abaza, A. Delić, Lukovac, Gušo, Golić, Dervić, Mizdrak, Džogaz, F. Delić, Džindo, Karavdić, Šoše, Vladić, Fejzić, Kobašević, Boudella.

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA – MARIF KOLEDŽ 13:2 (Arslan x4, Handžić x5, Gorušanin x2, Delić x2 / Halilović x2)

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA: Mehanović, Handžić, Gorušanović, Delić, Arslan, Berbić, Adžlan.

MARIF KOLEDŽ: Hodžić, Alilović, Gjuraj, Jusufović, Janjac.

DJEVOJKE

Tekstilna je u odličnom meču savladala ekipu SC Vogošća, da bi Građevinska pretrpila minimalan poraz od Ugostitelske škole. Poljoprivredna je iznenađujuće trijumfovala protiv Treće Gimnazije, dok je Prva Gimnazija bez primljenog pogotka savladala Eneregetsku.

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL I DIZAJN – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 6:1 (Mujkić x2, Krajnić x2, Medić x2 / Pačo)

SREDNJA ŠKOLA ZA TEKSTIL I DIZAJN: Durmo, Medić, Kavazić, Sadiković, Mujkić, Krajnić, Morina, Trtić A., Trtić M., KUrtić, Lugušić.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Hodžić D., Pačo, Čaldarević, Kišić, Osmanović, Džanko M., Džanko A., Čučuković, Hodžić L, Ahmetović.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 0:1 (Nasić)

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Borić, Salihagić, Mulaosmanović, Čerkez, Pediša, Mustafić, Zejnilagić, Huseinčehajić, Tabaković, Topalović, Bubić, Hodžić, Prljača.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Memović, Dokara, Šegalo, Šeho, Krasnić, Nasić, Ramadan, Sljepčević, Brkanić, Jahja, Pilav.

TREĆA GIMNAZIJA – SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO USLUŽNIH DJELATNOSTI 1:3 (Imširović / Prašović x3)

TREĆA GIMNAZIJA: Hodžić, Mutapćić, Fehrić, Dedić, Hota, Čoko, Fulurija, Šukalo, Brđanin, Ružić, Imširović, Pamuk.

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI: Dedović, Aljukić, Brajlović, Durak, Fazlić, Prašović, Brutus, Hromo.

PRVA GIMNAZIJA – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 5:0 (Huskić, Tukić, Zeherović x3)

PRVA GIMNAZIJA: Zeherović, Poturković, Džaferagić, Memija, Bizum, Huskić, Kurtović, Kožo, Elezović, Tokić.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU:Škrijelj, Memić, Hrvo, Ramić, Jukić, Solak, Salihagić, Borić.

 

djevojke.lysobact liga srednjih skolamuškarciprvo kolo
KOMENTARI

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz