Liga srednjih skola

Lamija Durmić najbolja igračica kola, Merjema Medić i Saliha Dokara na vrhu liste strijelaca

FIT keks Liga srednjih škola

Lamija Durmić najbolja igračica kola, Merjema Medić i Saliha Dokara na vrhu liste strijelaca

Proteklog vikenda odigrano je drugo kolo FIT keks Lige srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu, a nakon toga izabran je najbolji tim kola i najbolji igrač.



Tabela » Royal Jelly - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednjoškolski centar Vogošća
2
13
2
11
6
2. Srednja zubotehnička škola
1
7
4
3
3
3. Srednja škola PPVUD
2
4
7
-3
3
4. Prva gimnazija
2
5
9
-4
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja škola PPVUD Prva gimnazija 2 - 1
Srednjoškolski centar Vogošća Srednjoškolski centar Vogošća 7 - 0
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
1
10
2
8
3
2. Međunarodna srednja škola
2
4
10
-6
3
3. Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju
2
3
5
-2
1
4. Srednja ekonomska škola
2
4
9
-5
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju Međunarodna srednja škola 0 - 2
Srednja ekonomska škola Srednja ekonomska škola 1 - 6
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa C

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja medicinska škola Bjelave
1
2
0
2
3
2. Željeznički školski centar
1
3
2
1
3
3. Perzijsko-bosanski koledž
2
1
1
0
2
4. Gimnazija Dobrinja
2
3
4
-1
1
5. Gazi Husrev-begova medresa
2
0
2
-2
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Željeznički školski centar Gimnazija Dobrinja 3 - 2
Perzijsko-bosanski koledž Gazi Husrev-begova medresa 0 - 0
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa D

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja mašinska škola Vogošća
2
8
3
5
6
2. Elektrotehnička škola za energetiku
2
4
4
0
3
3. Srednja građevinsko-geodetska škola
2
3
4
-1
3
4. Druga gimnazija
1
3
4
-1
0
5. Srednja saobraćajna škola
1
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja građevinsko-geodetska škola Elektrotehnička škola za energetiku 1 - 0
Srednja saobraćajna škola Srednja mašinska škola Vogošća 1 - 4
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
2
11
0
11
6
2. Srednjoškolski centar Vogošća
1
3
1
2
3
3. Srednja ekonomska škola
2
1
3
-2
3
4. Srednja zubotehnička škola
2
1
4
-3
0
5. Prva gimnazija
1
0
8
-8
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja ekonomska škola Srednja ugostiteljsko-turistička škola 0 - 3
Srednjoškolski centar Vogošća Srednja zubotehnička škola 3 - 1
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn
2
11
1
10
6
2. Druga gimnazija
2
7
0
7
6
3. Srednja građevinsko-geodetska škola
2
6
2
4
3
4. Srednja škola PPVUD
2
3
1
2
3
5. Srednja saobraćajna škola
2
0
11
-11
0
6. Elektroenergetska škola za energetiku
2
0
12
-12
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja saobraćajna škola Druga gimnazija 0 - 6
Elektroenergetska škola za energetiku Srednja škola PPVUD 0 - 3
Srednja građevinsko-geodetska škola Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn 1 - 2
> Naredno kolo