Katastrofalan poraz ipak nije najgora vijest za fanove Warriorsa: Povrijeđen Steph Curry

Playmaker Golden Statea Steph Curry završio je ranije utakmicu protiv Milwaukee Bucksa zbog povrede mišića lijeve noge.

Trener Steve Kerr saopštio je da će se o povredi više znati pošto Curry obavi pregled magnetnom rezonancom u petak.

Organizator igre aktuelnog šampion povrijedio se na 6:50 do kraja treće četvrtine. Ostao je u igri još nekoliko momenata, da bi potom otišao u svlačionicu.

Za 26 minuta na terenu Curry je imao samo 10 poena, što mu je najlošiji učinak ove sezone.

Warriorsi su već bez Draymonda Greena i Shauna Livingstonea.

Inače, u sinoćnjem susretu prekinuta je pobjednička serija aktuelnih NBA prvaka (osam zaredom) i to na vrlo brutalan način. Bucksi su slavili sa 134:111 uz odličnu partiju Bledosea (26 poena) i Antetokounmpa (24).