Kakva ludnica nastaje kad gol u 95. minuti odredi ishod “Brian Clough Trophyja”?

Jučer je odigran jedan od najvećih derbija engleskog fudbala između Nottinhgam Forresta i Derby Countyja.

Za mlađe fudbalske fanatike ova dva kluba ne predstavljaju mnogo, no popularni “Brian Clough Trophy” je zasigurno jedan od najvećih derbija engleskog, ali i svjetskog fudbala.

Duel dvostrukog prvaka Evrope i dvostrukog prvaka Engleske je protekao burno, kao i obično, a završen je rezultatom 2:2. Posljednji pogodak domaći tim je postigao u 95. minuti, a možete zamisliti reakciju navijača “Šumara” nakon izjednačenja. Uživajte!