Kadzior prelijepim golom iz slobodnjaka riješio veliki derbi Dinama i Hajduka (VIDEO)

Na Maksimiru je danas odigran veliki hrvatski derbi između zagrebačkog Dinama i splitskog Hajduka, a domaći su slavili minimalnim rezultatom 1:0.

Prvo poluvrijeme je donijelo nešto bolju igru Modrih, ali obje ekipe su bile nervozne, vidjeli smo tri žuta kartona, ali i sjajnu šansu za bh. reprezentativca Amera Gojaka.

On je izašao sam pred golmana gostiju, imao veliku priliku, ali je on zaustavio njegov udarac.

Otvaranje drugog poluvremena donosi i pogodak koji je riješio utakmicu. Kadzior je spektakularno pogodio iz slobodnjaka sa 25-30 metara i tako donio svom timu 3 boda protiv velikog tivala.

Gojak je na terenu proveo svih 90 minuta, Menalo je zamijenio Kadziora u posljednjim trenucima, dok je Hajrović utakmicu odgledao s klupe.