Juventus ubjedljiv protiv Chieva, Ronaldo promašio jedanaesterac

U Torinu je večeras odigrana posljednja utakmica 20. kola italijanske Serie A, a Juventus je očekivano lako slavio protiv Chieva sa 3:0.

Goste je rano načeo Douglas Costa golom u 13. minuti, a Emre Can je pogodio za 2:0 u samom finišu prvog poluvremena, te je tada utakmica faktički bila riješena.

Drugo poluvrijeme malo opušteniji Juventus, a o tome govori i promašeni penal Cristiana Ronalda iz 53. minute.

Konačnih 3:0 je postavio Rugani, na asistenciju Bernardeschija u 84. minuti susreta.

Miralem Pjanić nije bio u konkurenciji za meč zbog suspenzije, koju je zaradio u Kupu Italije.