Juventus nemoćan bez Ronalda: Zukanovićeva Genoa slavila, Pjaniću 90 minuta

U okviru 28. kola italijanske Serije A, Juventus je doživio poraz na gostovanju kod Genoe rezultatom 2:0.

Klub iz Torina je ovu utakmicu igrao bez Cristiana Ronalda te se itekako mogao osjetiti njegov izostanak.

Prvo poluvrijeme je proteklo bez golova i bez velikih šansi.

Ipak, početkom drugog poluvremena u 56. minuti Juventus dolazi do pogotka preko Dybale, ali je isti poništen zbog ofsajda nakon gledanja VAR snimka.

To su domaći igrači okrenuli u svoju korist, a do kraja utakmice su postigli dva gola preko Sturara u 72. i Pandeva u 81. minuti za konačnih 2:0 i veliku pobjedu nad Juventusom.

Bh. reprezentativci Ervin Zukanović i Miralem Pjanić su odigrali čitavu utakmicu.

Genoa – Juventus 2:0