Jedinstvo slavilo u generalnoj probi uoči početka sezone 1. lige FBiH

Nogometaši Jedinstva u generalnoj probi uoči nove sezone 1. lige FBiH pobijedili su Slobodu iz Bosanskog Novog.

Crveno-bijeli su pred oko 2.000 navijača Pod borićima nadigrali u potpunosti goste i na kraju slavili s ubjedljivih 3:0, a za uspješnu “generalku” pobrinuli su se Nuspahić, Vučić i Addy.

Jedinstvo je do prednosti došlo nakon pola sata igre kada je sjajnim golom Nuspahić matirao Kondića, a pri rezultatu 1:0 se ujedno i otišlo na odmor. U nastavku utakmice, tačnije u 58. minuti, prednost našeg tima je udvostručio Vučić, da bi pet minuta prije kraja konačnih 3:0 postavio tamnoputi Addy.

Publika je igrače nakon utakmice nagradila aplauzom. Bihaćki tim je utakmicu počeo u sastavu: Petrovski, Antić, Hodžić E., Tahirović, Alić, Dizdarić, Radosavljević, Samardžić, Halavać, Nuspahić, Vučić.