Sport Centar

Internacionalna škola i Medresa pokazale snagu, zanimljiv duel Medicinske i ŽŠC-a

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano prvo kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

Internacionalna škola i Medresa pokazale snagu, zanimljiv duel Medicinske i ŽŠC-a
FOTO: Edin Memić / SCsport.ba

U Royal Sport Jelly Ligi srednjih škola je danas bilo mnogštvo odličnih mečeva, a postignuto je 93 pogotka, dok je jedan susret registrovan službenim rezultatom 5:0.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI 0:1 (Nesimi)

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Ahmeti, Divijan, Mahović, Ogrešević, Hasančić, Sarvan, Semić, Jašarević, Mujić, Cernica, Bajrović, Tinjak, Šehović, Agić, Pojata, Veselinović, Khashuf.

ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Bešić, Bulbul Ar., Bulbul Al., Nesimi, Kustura, Sarajkić, Paripović, Ramić, Berbić, Halać, Smajić, Halilović, Sušić, Sadikaj.


GIMNAZIJA DOBRINJA – ČETVRTA GIMNAZIJA 9:1 (Karkelja, Tutundžić x3, Ožegović, Tokić x3, Trnka / Krajina)


GIMNAZIJA DOBRINJA: Ožegović, Kahriman, Karkelja, Tutundžić, Tokić, Ahmedspahić, Čolaković, Katica, Prcić, Krezić, Memišević, Hadžalić, Berberović, Trnka.

ČETVRTA GIMNAZIJA: Kabahija, Sabljica, Krajina, Mulaosmanović, Vranj, Zebić, Stršević, Čivić, Bulut, Pačariz.


GIMNAZIJA OBALA – CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU 9:0 (Džogaz x3, Alić x2, Hajro, Hadžibulić x2, Malić)

GIMNAZIJA OBALA: Tokača, Hadžibulić, Hajro, Sadović, Omeragić, Džogaz, Alić, Hadžibaščaušević, Ramović, Malić.

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU: Čelić, Suljić, Mostarlić, Tatlić, Islami, Drnda.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 7:5 (Bešić x6, Saljević / Haznadar x2, Kovačević, Memić N. x2)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Bešić, Aljić, Saljević, Mirvić, Mujkanović, Dedić, Titorić, Kazić.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Čeković, Lelo, Kurtić, Hadžić, Kovačević S., Kovačević Đ., Suljević, Jašarević, Memić N., Haznadar, Memić A., Grabovica, Lukić.

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 0:5 (SLUŽBENI REZULTAT)

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA 5:2 (Bulagić x3, Mešić x2 / Tvrtković, Ćutuk)

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Ćesko, Džeko, Bulagić, Rosan, Kurtušić, Mešić, Ibrišimović, Tarić, Drnda, Sadiković.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Tvrtković, Kurtanović, Veladžić, Srna, Jahić, Pašić, Kunovac, Ćutuk.

 

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU 3:0 (Mustafić, Šašivarević x2)

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Ajanović, Vidović, Šehić, Beširević, Berilo, Selak, Sjenar, Imamović, Selimović, Kolar, Tarić, Slatina, Paldum.

INTERNACIONALNA ŠKOLA – GIMNAZIJA SSST 20:0 (Brajlović Bi. x4, Gološ x6, Miftari, Nargalić x3, Bozalija, Gorušanović x2, Handžić x2, Brajlović Ba.)

INTERNACIONALNA ŠKOLA:Brajlović Bi., Gološ, Miftari, Nargalić, Bozalija, Gorušanović, Handžić, Brajlović Ba., Mehanović, Karalić.

GIMNAZIJA SSST: Jurak, Gajević, Abdurahmanović, Ćelosmanović, Zelić, Omerović, Jurčević, Novo, Hamzić, Tahirović, Siručić, Zeković, Ličina.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ – PRVA GIMNAZIJA 1:3 (Jardan / Berilo x2, Salanović)

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ: Selimović, Suljić, Čamdžić, Smajić, Bečić, Habibović, Tatar, Jardan, Muratović.

PRVA GIMNAZIJA: Mujezinović, Ždralić, Tahat, Salihić, Salanović, Berilo, Kurtović, Avdić, Vitlar, Hrapović, Sušić, Džanko, Čaušević.

 

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL – G.H.B MEDRESA 0:20 (Omerhodžić x6, Kovačević x2, Mujkić x7, Mujić, Šorlija x2, Solo, Čelenka)

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL: Jahja, Lutfi, Badr, Hamza, Suhajd, Adnan, Abdulaziz.

G.H.B MEDRESA: Mujkić, Omerhodžić, Mujić, Dervišević, Mešan, Kovačević, Ešpić, Čelenka, Hasanović, Korkutović, Čurović, Huseinbašić, Mehić, Mujkić, Hido, Babić, Šorlija, Šarić, Čolaković, Alibabić, Solo, Kožljak, Meša, Aletić, Kljajić.

DRUGA GIMNAZIJA – TREĆA GIMNAZIJA 0:1 (Lukovac)

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Šapčanin, Helać, Mujić, Mujan, Karišik, Rotić, Kovačević, Arnautović, Nikolić, Švrakić, Kravić, Adilović.

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić, Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – PETA GIMNAZIJA 6:0 (Imamović x2, Kurdić x2, Salčin, Bjelić)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.

PETA GIMNAZIJA: Mahovčić, Nurković, Gušić, Mehović, Dedović, Čubara, Bećirbašić, Hurić, Danović, Mehičić, Bibović.

 

 

liga srednjih skolaroyal sport jellysport centar
KOMENTARI

KOMENTARI