Hajrović debitovao u HNL-u za Dinamo, Modri uspješni u Osijeku

U 21. kolu hrvatske HNL lige Dinamo Zagreb je rezultatom 4:2 slavio protiv Osijeka na gostovanju, a susret je bio interesantan i za fanove u Bosni i Hercegovini.

Naime, veliko pojačanje Zagrepčana u zimskom prelaznom roku, Izet Hajrović, upisao je debi u dresu Modrih, a njegov tim zabilježio je sigurnu pobjedu u ovom duelu.

Hajrović je u igru ušao u 71. minuti umjesto Danija Olma, a zaigrao je još jedan bh. fudbaler, jer je Armin Hodžić u drugoj minuti nadoknade zamijenio El Arbija Soudanija.

Inače, za Dinamo je dva pogotka postigao Ademi, a po jedan su dodali pomenuti Soudani i Olmo. S druge strane, za Osijek su pogađali u finišu Grezda i Boban.