Hajradinović pogodio u pobjedi Osijeka nad Hajdukom: Rijeka deklasirala Cibaliju

Danas su odigrana dva susreta osmog kola Hrvatske Nogometne Lige, a u oba su slavili domaćini.

Prvi sustret su odigrale ekipe Rijeke i Cibalije, a rezultat na kraju utakmice glasio je 7:0 u korist Riječana.

Gavranović je u drugom minutu načeo mrežu Cibalije, da bi Gorgon u 5. i 42 . minutu Rijeku doveo do prednosti od 3:0.

U drugom dijelu igre Heber je u 50. minutu povećao vodstvo, da bi samo dvije minute kasnije Bradaric pogodio za već tada visokih 5:0. Mišić je u 68. minutu postigao svoj prvi a za Rijeku šesti pogodak na susretu, da bi Gorgon u sudijskoj nadoknadi meča svojim trećim pogotkom na meču postavio konačan rezultat od 7:0 u korist Riječana.

U drugom susretu Osijek je na Gradskom vrtu dočekao Hajduka, a pogotkom Grezde u 93. minutu domaći su ostvarili pobjedu od 2:1.

Hajduk je u 50. minutu stigao do vodstva, da bi u narednom napadu. bh. internacionalac Haris Hajradinović postigao izjednaćujući gol, i tako svojoj ekipi omogućio mirniji tok drugog poluvremena, te su nakon pogotka već pomenutog Grezde domaći slavili pobjedu od 2:1.