Hajradinović debitovao pred domaćim navijačima, Fenerbahce ponovo ostao bez pobjede

Odigrane su dvije utakmice 18. kola turske Superlige, a svoj debi pred domaćim navijačima u novom timu Kasimpasi, upisao je i Haris Hajradinović.

Ipak, ova utakmica nije najbolje prošla za Hajradinovića i društvo s obzirom da je Kasimpasa poražena sa 0:1 od Rizespora, a Hajradinović je igrao do 68. minute.

Istanbulski velikan Fenerbahce, nastavio je sa slabim paritijama, a ovaj put su u finišu susreta ostali bez pobjede na gostovanju kod Burse.

Vodio je Fener od 20. minute pogotkom Soldada, da bi poravnanje Bursi donio Kara u 90. minuti susreta.

Tako je ovaj slavni klub i nakon šeste uzastopne utakmice u ligi bez pobjede, a trenutno su na 15. mjestu na tabeli.