GOŠK na krilima Ramića preletio Vitez: Domaći u ozbiljnim problemima

GOŠK je u 10. kolu BHT Premijer lige gostovao kod ekipe Viteza i slavio ubjedljivu pobjedu od 3:0.

Gosti su već u 12. minutu preko Mirsada Ramića stigli do vodstva od 1:0, a njegovom pogotku prethodila je greška Ivana Livaje.

Samo desetak minuta kasnije, u 21. minutu domaći u svom kaznenom prostoru ruše Kobiljara, a Paradžik pokazuje na bijelu tačku.

Odgovornost je preuzeo kapiten Gabeljana, Bošnjak, te matirao Tirića, i tako postavio konačan rezultat prvog dijela igre od 2:0.

U drugom dijelu GOŠK je čuvao vodstvo, a u 69. minutu im se ukazala prilka da isto povise, te se ramić našao na pravom mjestu, i po drugi put matirao Tirića za pobjedu svoje ekipe od 3:0.

Vitežani se trenutno nalaze u veoma lošoj situaciji, te su na posljednjem mjestu sa samo 4 osvojena boda, dok se GOŠK ovom pobjedom odmakao od opasne zone.

Vitez – GOŠK 0:3 (12’,69’ Ramić ; 21’ Bošnjak)

Vitez: Tirić, Brekalo, Livaja, Bibić, Zukić, Karić, Ćosić, Miletić, Šantić, Peko, Vuković.

GOŠK: Kozić, Čolić, Bošnjak, Radeljić, Đajić, Zolj, Ramić, Deak, Vego, Kobiljar, Sušić.