Gošće igrale sa devet nogometašica, SFK 2000 ostvario nestvaran rezultat

Nevjerovatan rezultat ostvarile su fudbalerke SFK 2000 Sarajeva u današnjem duelu 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za žene protiv ŽOFK Gradina. Istina, gošće su doputovale sa samo devet fudbalerki, a Sarajke su im potom utrpale čak 18 golova i slavile nesvakidašnju pobjedu 18:0.

U prvom poluvremenu, kojeg su Sarajke riješile u svoju korist (8:0), u strijelce su se upisale Aida Hadžić, Mia Kuljanin, Azra Hamzić, Alma Kamerić, Selma Kapetanović, Jasna Đoković, te dva puta Merjema Medić.

U nastavku bordo dame postigle su još deset pogodaka. Tri pogotka je dodala Merjema Medić, dva Jasna Đoković i Aida Hadžić, te po jedan Selma Kapetanović, Azra Numanović, Šejla Selimović.