Gomez i društvo nemoćni, sjajni Petagna s dva gola srušio Atalantu

Večeras je utakmicom SPAL-a i Atalante zaključeno 4. kolo Serie A, a domaći tim je iznenadio i slavio pobjedu od 2:0.

Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, a gledali smo ravnopravnu borbu dva tima.

Nastavak bolje otvaraju domaći i ekspresno dolaze do dva pogotka, koja će, ispostavit će se, biti dovoljna za trijumf.

Petagna je pogađao u 50., a onda i u 56. minuti i tako donio bitna tri boda svojoj ekipi.

Atalanta je najbolju priliku imala u 80. minuti, tada je Masiello iz dobre pozicije šutirao preko gola.

Ovo je bila već treća pobjeda SPAL-a i oni zauzimaju 2. poziciju na tabeli, dok je Atalanti ovo drugi vezani poraz, a Gasperinijev tim se nalazi na 13. poziciji

SPAL – Atalanta 2:0 (Petagna 50’, 56’)