Golijada u Butmiru: Sarajevo i Olimpik remizirali, pogodio i novajlija Crnički

Fudbaleri Sarajeva i Olimpika remizirali su rezultatom 3:3 u prijateljskom susretu koji je odigran u Trening centru u Butmiru.

Husref Musemić je, u pauzi između dva kola, odlučio pružiti priliku kombinovanom sastavu igrača koji ne igraju toliko često u Premijer ligi, a priliku su dobile i novajlije.

Meldin Jusufi je u 17. minuti doveo Olimpik u vodstvo, ali je bordo tim do poluvremena uspio napraviti preokret. Prvo je Mario Crnički, novajlija u redovima Sarajeva, poravnao u 35. minuti, a onda je pred sam odmor pogodio i mladi Numan Kurdić.

Nastavak je ponudio još golova i zanimljiv fudbal. Do još većeg vodstva Sarajevo je stiglo po otvaranju drugog dijela, a pogodio je Šabanović. Ipak, Osmanović je do kraja susreta sa dva pogotka poravnao rezultat.

FK Sarajevo: Dizdarević, Šabanović, Bekić, Kurdić, Šofranac, Cruz, Mustafić, Šišić, Crnički, Kapić i Resić.

FK Olimpik: Bandović, Kurtović, Sadiković, Milović, Beširević, Kišić, Drljević, Muminović, Jusufi, Džafić, Pandža.