Sport Centar

(FOTO) Danas kompletirano treće kolo Lysobact Lige srednjih škola

Danas je u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano treće kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca i djevojaka.

(FOTO) Danas kompletirano treće kolo Lysobact Lige srednjih škola
FOTO: Dino OMEROVIĆ/SCsport.ba

Danas je u ”Maloj Dvorani” Skenderije odigrano treće kolo Lysobact Lige srednjih škola u konkurenciji muškaraca i djevojaka.

MUŠKARCI

Kod muškaraca ekipe koje su nosile epitet domaćina slavile su čak na šest susreta, dok su gosti upisali samo jedan trijumf, a jedan susret je zaključen službenim rezultatom.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR 5:1 (Konjalić x2, Mulahmetović, Kadrić x2 / Kajanija)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Čičkušić, Mustafić, Žilić, Shanan, Pašić, Neimarlija, Handžić, Arnautović, Zolota, Smajlović, Mujić, Skorupan, Hasečić, Konjalić, Bradarić, Dizdarević, Dervišagić, Hajdarević, Sejmenović, Đokanović, Kadrić, Kečanović, Šuvalija, Briga, Čardaković, Čeliković, Mulahmetović.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Kadrić, Đip, Zec, Duran, Kajanija, Aljović, Lukić, Grabovica, Mujezinović, Hadžić, Kadić, Omerbegović, Samardžija, Peljto, Žiga.

PRVA GIMNAZIJA – BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ 5:0(Službeni rezultat)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE – GAZI-HUSREF BEGOVA MEDRESA 3:1 (Tabak x2, Karišik / Hrnjić)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Delić, Karišik, Aljić, Tabak, Nuhanović, Rahić, Tabaković, Saljević, Mršo, Titorić.

GAZI HUSREF-BEGOVA MEDRESA: Huseinbašić, Kovačević, Čelenka, Ešpić, Solo, Ćurović, Hasanović, Hido, Mehić, Čolaković, Aletić, Fehrić, Kožljak.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA 4:2 (Selak x2, Titorić, Panjeta / Sarvan, Pojata)

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Turkušić, Vidović, Selak, Turčalo, Sjenar, Čomor, Panjeta, Titorić, Duharkić, Ligata.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Operta, Bajrović, Šahinović, Pojata, Šehović, Behmen, Mujić, Sarvan, Cernica, Kapo, Hiseni, Veselinović, Garaplija, Agić, Ahmetspahić, Mujkić.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 3:0 (Osmanović x2, Džukić)

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Serdrević, Papraniku, Delahmet, Bilalić, Kostjerevac, Džukić, Mešić, Redžepagić, Osmanović, Drnda, Mučaj, Štekić, Pendek, Hećo.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Bajramović, Đurđević, Nuhanović, Mulić, Šabanović, Vatrić, Mujezinović, Fetahović, Kuburović, Zornić, Pokrklić.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ – ILIJAŠ – SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI 5:1 (Kubat x3, Ćosić, Delić / Ramić)

SREDNJA ŠKOLA ”NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ”-ILIJAŠ: E. Nahić, Ed. Nahić, A. Beganović, V. Beganović, Kišić, Pušina, Šabić, Husić, Delić, Čosić, Kubat, neretljak, Bajrić, Kadrić.

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI: Sadikaj, Bulbul, Ramić, Rustempašić, Ćutahija, Muharemović, Halilović, Isanović, Hrustemović, Berbić, Ribić, Dizdarević.

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA – PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA 6:3 (Nargalić x3, Zubeyr x2, Handžić / Muratović, Topuz, Imamović)

SREDNJA INTERNACIONALNA ŠKOLA: Mehanović, Handžić, Gorušanović, Delić, Arslan, Berbić, Adžlan, Abdulhamed, Nargalić.

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Mahmutović, Muratović, Veladžić, Imamović, Đulović, Mehmedspahić, Cviko, Kruho, Hamzagić, Bijelonja, Topuz.

GIMNAZIJA MAARIF KOLEDŽ – TREĆA GIMNAZIJA 2:9 (Halilović x2 / Lukovac, Delić A. x2, Dervić, Gušo x2, Delić F., Golić, Karavdić)

MARIF KOLEDŽ: Hodžić, Alilović, Gjuraj, Jusufović, Janjac.

TREĆA GIMNAZIJA: Egho, Abaza, A. Delić, Lukovac, Gušo, Golić, Dervić, Mizdrak, Džogaz, F. Delić, Džindo, Karavdić, Šoše, Vladić, Fejzić, Kobašević, Boudella.

DJEVOJKE

U konkurenciji djevojaka gosti su bili nešto bolji te su slavili u dva navrata, dok su domaći trijumfovali na jednom meču, a jedan susret je završen neriješenim rezultatom.

SREDNJA GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA – DRUGA GIMNAZIJA 1:3 (Čerkez / Hadžihalilović x2, Prljača)

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Borić, Salihagić, Mulaosmanović, Čerkez, Pediša, Mustafić, Zejnilagić, Huseinčehajić, Tabaković, Topalović, Bubić, Hodžić, Prljača.

DRUGA GIMNAZIJA: Šabanović, Djedović, Hido, Isen, Bitevija, Prljača, Kapetanović, Hadžihalilović, Hodžić, Selimić, Pašalić.

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 1:1 (Krasnić / Osmanović)

SREDNJA UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Memović, Dokara, Šegalo, Šeho, Krasnić, Nasić, Ramadan, Sljepčević, Brkanić, Jahja, Pilav.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Hodžić D., Pačo, Čaldarević, Kišić, Osmanović, Džanko M., Džanko A., Čučuković, Hodžić L, Ahmetović.

PRVA GIMNAZIJA – SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 4:1 (Zeherović x3, Huskić / Kaliman)

PRVA GIMNAZIJA: Zeherović, Poturković, Džaferagić, Memija, Bizum, Huskić, Kurtović, Kožo, Elezović, Tukić.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Radača, Pintol, Biberović, Mangafić, Delimustafić, Frljak.

SREDNJA ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI 0:13 (Hromo x5, Brajlović x5, Korjenić, Prašović x2)

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU:Škrijelj, Memić, Hrvo, Ramić, Jukić, Solak, Salihagić, Borić.

SREDNJA ŠKOLA ZA POLJOPRIVREDU VETERINARSTVO I USLUŽNE DJELATNOSTI: Dedović, Aljukić, Brajlović, Durak, Fazlić, Prašović, Brutus, Hromo, Korjenić.

autoskola ticalysobact liga srednjih skolapub kuca sportatrece kolo
KOMENTARI

KOMENTARI