Feyenoord “uništio” Venlo: Sušić sjajnim golom ublažio poraz (VIDEO)

U okviru 11. kola nizozemske Eredivisie Feyenoord je ubjedljivo slavio rezultatom 4:1 protiv Venla.

Od starta susreta mogao se očekivati ishod utakmice. Veći posjed lopte i više šuteva u okvir golova jasno su pokazivali da nećemo dugo gledati meč bez golova.

Tako je i bilo, domaćin je poveo u 28. minuti susreta preko Vilhena, a taj rezultat povećava Robin van Persie samo pet minuta kasnije.

Do kraja prvog poluvremena oba tima su se povukla i nije bilo značajnijih prilika. Larsson povećava vodstvo u 55. minuti susreta.

Naš internacionalac Tino Sven Sušić sjajnim udarcem smanjio je nakratko prednost domaćina tri minuta kasnije.

Ipak Larsson je zaključio rezultat još jednim pogotkom u 75. minuti.

Feyenoord je u samom vrhu tabele na broju tri i bori se za ulazak u Europu, dok je Sušićev klub osmi.